Sponsorcommissie strikt TennisDirect als nieuwe Match Plus sponsor

TennisDirect, een begrip in de tennisport en al jaren partner van de KNLTB. De sponsorcommissie is dan ook zeer verheugd dat we als club een uitgebreide en meerjarige samenwerking met TennisDirect zijn aangegaan. Als de grootste online aanbieder in de Benelux én twee Flagship stores op fietsafstand van onze club (bij De Kegel/NTC en Amstelpark) gaan onze leden daar veel plezier aan beleven. Uiteraard kun je bij deze stores ook terecht voor het vakkundig laten bespannen van je racket. Groot voordeel is bovendien dat waardebonnen voor toernooiwinnaars en/of Club van 50 winnaars nu makkelijk(er) verzilverd kunnen worden. Nog meer goed nieuws: in de loop van het jaar zullen we met TennisDirect regelmatig voordeelacties voor onze leden opzetten en gaan we meedoen met hun ‘affiliate’ programma. Sterker, we beginnen meteen al met een soort van kennismakingsactie: als je naar hun winkels in Amstelveen gaat krijg je in juli en augustus op vertoon van je ledenpas 10% korting, ongeacht je bestedingsbedrag. Altijd  fijn.

Deze slideshow vereist JavaScript.

Geef een reactie