Jeugd wordt geïnspireerd door toppers van Gemengd 1

Afgelopen zaterdag werd er een clinic voor de jeugd georganiseerd door onze topspelers van Gemengd 1. Een succesvol event, dat mede op initiatief van onze Match plus sponsor ASKO tot stand is gekomen. Een veel gehoorde kreet binnen onze vereniging “verbinding van de doelgroepen” kreeg hiermee écht gestalte. En hoe. Enthousiaste jeugdspelers kregen de kans om hun vaardigheden bij te spijkeren en hun krachten te meten met topspelers van onze vereniging.  Beide doelgroepen genoten zichtbaar. Een aantal jeugdspelers gaf al aan een tandje bij te schakelen om later het niveau van onze helden te kunnen bereiken. Enfin, een event dat zeker voor herhaling vatbaar is. Met dank aan Gemengd 1 en ASKO.

Verbinding van doelgroepen: Topteam Gemengd 1 geeft inspirerende clinic aan jeugdspelers

 

Geef een reactie