LTC Startbaan krijgt een Hawk-Eye!

Jawel je leest het goed, bij LTC Startbaan volgen we laatste ontwikkelingen en wordt dankzij onze sponsorcommissie de club voorzien van een heuse Hawk-Eye! In dit geval spreken we dan over een vaste rubriek waarbij we uitgebreider gaan inzoomen op onze sponsors. Daarbij leren we de persoon achter de sponsor beter kennen. Bekijken we op welke markt de sponsor (onderscheidend) actief is. Proberen we te achterhalen wat voor gevoel de sponsor bij tennis en onze club heeft. En niet onbelangrijk, onderzoeken wat de sponsor eventueel voor de leden of onze club kan betekenen. Of andersom.
Eerste die in deze serie aan bod komt is Marco Duut, eigenaar van Matchsponsor Zorgsamen, één van de grootste thuiszorg-organisaties in onze regio.
Klik hier voor de Hawk-Eye van Zorgsamen

Hawkeye-Tennis-700x340

Geef een reactie