LTC Startbaan verbetert schoolresultaten jeugdleden

De sponsortrein raakt op stoom. Afgelopen week hebben we met Larissa Koutsoloukas een 3 jarige sponsorovereenkomst “Game” afgesloten. De meeste leden kennen Larissa als een tennisspeelster die van jongs af aan bij onze club speelt. Inmiddels geniet Larissa bij jeugdleden en ouders ook bekendheid met haar succesvolle onderneming Studie Begeleiding Amstelveen. Lang verhaal kort: door de exposure binnen onze club zullen (nog) meer jeugdleden de weg naar SBA weten te vinden, waardoor de club dus eigenlijk (in)direct de studieresultaten van de jeugdleden verbetert. Hoe mooi kan het zijn?

SBA tekenmoment
Larissa Koutsoloukas van SBA ondertekent in bijzijn van  sponsorcommissie-lid Hans Onverwagt de driejarige sponsorovereenkomst “Game”.
0ea8023b-f6b8-488a-bb8b-2b9a015778cf
“Hansshake” met Larissa naast het reclamebord van SBA, prominent geplaatst op het centre-court.

 

Geef een reactie