Royal Coster Diamonds en ASKO tekenen bij

Afgelopen week hadden we een feestelijke bijeenkomst in ons clubhuis. Daar werden namelijk door onze voorzitter de vernieuwde sponsorovereenkomsten met Royal Coster Diamonds en ASKO ondertekend. Beide bedrijven hebben al een rijke historie met sponsoren bij onze club. Bij Royal Coster Diamonds gaat dit zelfs nog terug naar de tijd van het houten racket en de witte ballen. Vele decennia dus.
Zowel bij Royal Coster Diamonds als ASKO hebben we het in de nieuwe  opzet over het meest uitgebreide sponsorpakket Match. ASKO gaat zelfs nog een stap verder: zij voorzien tevens de jeugd van een belangrijke impuls en zullen de komende 3 jaar ook als hoofdsponsor van de Jeugd OST blijven optreden. De sponsorcommissie is trots op dit behaalde resultaat en bedankt Robert Tamara en Marcel Bellis voor hun langdurende steun aan onze club!

07e16fb4-2f96-49c5-aa88-a6a03b11b62f
Voorzitter Milko Arendse geflankeerd door Robert Tamara van Royal Coster Diamonds  (links) en Marcel Bellis van ASKO (rechts) aan de tekentafel van LTC Startbaan.

 

Tekenmoment RCD
Milko en Robert verlengen sponsorschap Royal Coster Diamonds met pakket Match

 

d3ffeea8-a64a-4095-903c-36f14246a211
Milko en Marcel: ook pakket Match én Hoofdsponsorschap Jeugd OST voor  de komende 3 jaar

 

Geef een reactie