Amstel Makelaardij o.g gaat 3 jarige samenwerking aan met LTC Startbaan

Goed nieuws. Amstel Makelaardij o.g verbindt zich als sponsor voor 3 jaar aan onze club. En ook zij hebben gekozen voor maximale exposure met pakket Match. Wij heten Frans Vogel en zijn team van harte welkom bij onze club! Uiteraard zullen we ze in een later stadium uitgebreider aan jullie voorstellen. Voor nu: mocht je van plan zijn om een huis te verkopen, te kopen of zelfs te verhuren? Neem dan eens vrijblijvend contact op met  Amstel Makelaardij. Ze hebben ruime ervaring en een verfrissende aanpak. Vraag bijvoorbeeld maar aan Benno, een van onze commissieleden 😉.

Hans Onverwagt namens LTC Startbaan en Frans Vogel van Amstel Makelaardij voor zijn nieuwe locatie in Amstelveen zijn het eens geworden: een 3 jarige Match overeenkomst.

 

Geef een reactie